Score! Hero

Score! Hero dla Android

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zostać następnym Beckhamem

Wynik! Hero to oryginalna gra piłkarska od twórców Piłkarska Liga Marzeń i Najpierw dotknij Soccer . Jest to gra, w której nie musisz obsesyjnie przyglądać się szczegółom każdego podania, ale skupić się tylko na tych kluczowych momentach - grze zmieniających grę i spektakularnych celach. Pokaż światu, z czego składa się twój zespół.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Oryginalna rozgrywka
  • Ciągłe wyzwanie
  • Konfigurowalny wygląd postaci
  • Śledź swoją historię dzięki okładkom, zdjęciom i komentarzom

Wady

  • Bardzo szybko uciekasz z serc i musisz poczekać

Bardzo dobry
8

Wynik! Hero to oryginalna gra piłkarska od twórców Piłkarska Liga Marzeń i Najpierw dotknij Soccer . Jest to gra, w której nie musisz obsesyjnie przyglądać się szczegółom każdego podania, ale skupić się tylko na tych kluczowych momentach - grze zmieniających grę i spektakularnych celach. Pokaż światu, z czego składa się twój zespół.

Obiecujący nowicjusz do gwiazdy piłki nożnej

Wynik! Hero wciela Cię w rolę świeżo upieczonego piłkarza . Jesteś nowy w zespole, więc musisz udowodnić swoją wartość. Twoja ścieżka do chwały zaczyna się od robienia udanych rozgrywek wszelkiego rodzaju: asystowanie kolegom z drużyny, doskonała obrona i niewyobrażalne cele.

Tak więc Wynik! Hero nie opiera się na pełnych grach, ale odtwarza kluczowe rozgrywki w każdym meczu . Na przykład, twoja drużyna ma 2-1 w dół po 70 minutach i jesteś podporządkowany. To daje ci szansę na podanie klucza, aby twój kolega mógł zdobyć wyrównanie, a następnie zdobyć karę, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Wynik! Bohater nie polega na wygrywaniu gier, ale na stawianiu wyzwania postawionego przed tobą na każdym poziomie . We wczesnych etapach będzie to krótki spektakl, dwa lub trzy dotknięcia, ale im dalej się posuniesz, tym więcej ruchów trzeba będzie wykonać, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Mimo że bohater jest twoją postacią, przejdziesz poziom - dotknięcie dotykiem - prowadzenie buta każdego gracza, który bierze udział.

Przewijanie do tyłu

Wynik! System gry Hero jest bardzo prosty. Wszystkie ruchy są oparte na śledzeniu linii na ekranie , odpowiadającym ścieżce, którą ma podążać piłka.

Jeśli chcesz wykonać długie przejście, narysuj linię do żądanego odbiornika, ale weź ją za daleko i możesz ją wyrzucić za róg. Linie nie muszą być proste, jeśli chcesz wykonać rzut punktowy, możliwe jest narysowanie zakrzywionej ścieżki, aby uniknąć obrońców . Wszystko to odbywa się z przerwą w grze, więc cały czas na świecie myślisz o swojej taktyce.

Jeśli nie podejmiesz wyzwania, gra przeniesie Cię na początek tej fazy, ale usunie serce z paska wytrzymałości. Możesz również przewinąć do momentu przed twoim pomyłką , chociaż nie kosztuje to w grze.

Wynik! Bohater jest łatwy do zagrania, ale dobranie odpowiedniej linii wymaga treningu i precyzji - tworzenia ciekawej mieszanki piłki nożnej i gry logicznej.

Graficznie, Score! Hero wygląda solidnie, z płynnymi animacjami gracza . Są one połączone z doskonałymi efektami dźwiękowymi, muzyką i komentarzem, aby zapewnić wciągające doznania.

Ale co tak naprawdę wyróżnia się w grze Score! Bohater to jego prezentacja. Gra stale wykorzystuje zdjęcia i okładki czasopism, aby opowiedzieć historię swojego gracza . Dopasuj komentatorów również opowiadać swój wzrost do prominence podczas każdej fazy swojej historii. To podejście jest oryginalne i zapewnia możliwą do zidentyfikowania metodę śledzenia wydajności.

Dla fanów piłki nożnej, którzy chcą spróbować czegoś innego

Wynik! Hero to mecz piłkarski z różnicą . Na pierwszy rzut oka może wydawać się to łatwe, a może brakować mu złożoności FIFA Ultimate Team, ale jest wypełniony angażującymi wyzwaniami i narracją.

Najczęściej pobierane Sportowe na android

Score! Hero

Download

Score! Hero 1.01

Opinie użytkowników o Score! Hero

Sponsorowany×